ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS ve LYS’ye Hazırlanan Öğrencilerimize Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtıldı

YGS ve LYS hazırlık için dershaneye gidemeyen öğrencilere yönelik Halk Eğitim Merkezi bünyesinde ücretsiz açılan kurslarda eğitim gören öğrencilere soru kitapçığı ve yaprak testlerin dağıtımını yapıldı.
YGS ve LYS’ye Hazırlanan Öğrencilerimize Ücretsiz Ders Kitabı Dağıtıldı

            Adıyaman Valiliği koordinesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Gazi İmam Hatip Ortaokulu bünyesinde ücretsiz açılan YGS ve LYS hazırlık kurslarında eğitim gören lise mezunu öğrencilere konu anlatımlı ders kitabı, soru bankası ve test yayınları dağıtıldı. 

            Öğrencilerle sohbet ederek ders durumunu soran Valimiz Mahmut Demirtaş konuşmasında “her şeyin başı eğitimdir felsefesi ile çıktığımız hizmet yolculuğunda siz değerli öğrencilerimize Halk Eğitim Merkezi bünyesinde ücretsiz YGS ve LYS hazırlık kursları açtık. Hazırlık kurslarına devam eden öğrencilerimizi daha önce ziyaret ederek yayın desteği sözü vermiştik. Bugün bu sözümüzü yerine getirerek, 130 öğrencimize soru bankası ve konu anlatımlı ders kitapları dağıtıyoruz. Önceki ziyaretimizde öğrencilerimizin gözlerindeki o ışığı ve azmi görünce bizim yerimizde durmamız mümkün değildi. Hepsi okumaya çok istekli. Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Öğrencilerimize yönelik yayın desteğimiz devam edecektir”dedi.  

            Fatma Nur Öztürk adlı öğrencimiz ise yayın desteğinden dolayı öğrenci arkadaşları adına teşekkür ederek yaptığı konuşmasında; “Adıyaman’da eğitime verdiği destek ve çalışmalar ile bize gösterdiği yakın ilgi ve alakadan dolayı tüm arkadaşlarım adına Sayın Valimize teşekkür ediyorum”dedi.

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.