ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Veleybol Müsabakalarında Birinci Olan Defne Harbiye Esenbulak Ortaokulu Öğrencilerine Ziyaret

Öğretmenevinde konuk ettiğimiz ve yapılan kızlararası Veleybol müsabakalarda kendi grubunda bölge birinciliğini kazanarak yarı finale yükselen Defne Harbiye Esenbulak Ortaokulu Öğrencilerini Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan öğretmenevinde ziyaret etti.
Veleybol Müsabakalarında Birinci Olan Defne Harbiye Esenbulak Ortaokulu Öğrencilerine Ziyaret

                Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ve Milli Eğitim Bakanlığı ile birlikte organize edilen 2014 – 2015 Eğitim ve Öğretim Yıllı Yıldız Kızlar voleybol grup müsabakaları İlimiz Cumhuriyet Spor Salonunu ve Belediye Spor Salonunda yapıldı.  

                Voleybol Grup Müsabakalarına Kız Grubunda Şanlıurfa, Osmaniye, Kahramanmaraş, Adıyaman, Elazığ, Gaziantep, Mersin, Hatay, Adana ve Malatya illeri katıldı. Yapılan müsabakalarda Defne Harbiye Esenbulak  Ortaokulu kendi grubunda Bölge Birincisi olarak yarı finale yükseldi. 

                Müsabaka boyunca konuk ettiğimiz takım koçu Sibel Bağdadioğlu, okul müdürü Fevzi Boz’u ve oyuncularımızı Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan ve eşi Fatma Özkan Öğretmenevinde ziyaret ederek elde etmiş oldukları başarılarından dolayı tebrik ederek hatıra fotoğrafı çekildi.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.