ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Petrolleri Ortaokulu Futsalda Bölge Birincisi Oldu

Türkiye Petrolleri Ortaokulu Gaziantep’te düzenlenen ortaokullar arası  Futsal Şampiyonasında elde ettiği galibiyetle bölge birincisi oldu. Akademik başarısından sonra sportif alanda da büyük başarıya imza attı.    
Türkiye Petrolleri Ortaokulu Futsalda Bölge Birincisi Oldu

Futsal Şampiyonasında elde ettiği galibiyetle bölge birincisi  olan okumuz Müdürü Yusuf Yıldız. Okulum Beden eğitimi öğretmenleri ve öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan’ı  makamında ziyaret ederek  kazanmış oldukları madalyaları takdim ettiler.

 Futsal takımının elde ettiği başarıdan dolayı okul olarak büyük sevinç yaşadıklarını ifade eden Okul Müdürü Yusuf Yıldız, bu başarı ile Malatya’da düzenlenecek Türkiye Finallerinde ilimizi en iyi bir şekilde temsil edecektir. Yıldız, bize bu sevinci yaşatan Beden Eğitimi Öğretmenimiz Ahmet Fikri Küçüker’e, Cafer As’a ve Mehmet Yunus Bilir’e göstermiş oldukları yoğun çabalardan dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi de bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum dedi. Hedefimiz Malatya’da en güzel dereceyi elde edip, ilimizi, okulumuzu final müsabakalarında en güzel şekilde temsil etmektir dedi.

 Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan ise Futsalda bölge birincisi olarak göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı okulumuz yönetici öğretmen ve öğrencilerini tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım aynı başarıyı Malatya’da yapılacak Final maçında da gösterirsiniz. Şimdiden size Allahtan kolaylıklar diliyorum dedi. Aynı başarıyı okul derslerinde de istiyorum. Derslerinizi ihmal etmeyerek aynı başarıyı okul derslerinde de göstermelisiniz. İnanıyorum ki sizlerle okulumuz akademik olarak  daha da üst seviyelere çıkacaktır. Buna inancım tamdır dedi.

09-03-2016

09-03-2016

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.