ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE GENELİNDE 37 BAŞARI SERTİFİKASININ 8´İNİ ADIYAMAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALDI

TÜRKİYE GENELİNDE 37 BAŞARI SERTİFİKASININ 8´İNİ ADIYAMAN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ALDI

Milli Eğitim Bakanlığı´nın 2018 yılında uygulamaya koyduğu kurumlarındaki İş Sağlığı ve Güvenliğinin Eğitime Entegrasyonu Protokolünün sonucunda uluslararası OHSAS-TS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası almaya kazanan Türkiye’deki 37 sertifikanın 8’ini Adıyaman alarak, büyük bir başarıya imza attı. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından "İş Sağlığı ve Güvenliğinin Eğitime Entegrasyonu Protokolü" imza töreni Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı salonunda düzenlendi. Adıyaman Yunus Emre MTAL, Dumlupınar MTAL, Fatih MTAL, Ticaret MTAL, Güzel Sanatlar Lisesi, Nene Hatun Anaokulu, Halide Edip Anaokulu, Malazgirt Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk ve Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk tarafından tebrik edilerek sertifikalarını aldı.
Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz alınan sertifikalarla alakalı yaptığı konuşmada "İlimizde eğitimin sağlığı ve güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için bütün kurumlarımızla çalışmaktayız.  Kurumlarimizin bina, iş güvenliği, ürettikleri  hizmet açısından  kalitelerinin yükselmesi  eğitim ve öğretim faaliyetlerimizde de iyi bir istikrar oluşturmaktadır. Eğitimin kalitesini yükseltmek için yaptığımız çalışmanın sonucunda böyle büyük bir başarı gelmiştir. Ben, emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.