ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEÇ-SEN’DEN KIZILKAYA’YA ZİYARET

TEÇ-SEN Şube Başkanı Mehmet Teker ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri İl Müdürümüz Mete Kızılkaya’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
TEÇ-SEN’DEN KIZILKAYA’YA ZİYARET

Tüm Eğitim Çalışanları Sendikasının gerçekleştirmiş olduğu ziyarette Eğitim çalışanlarının yaşamış olduğu sıkıntı, talep ve öneriler ele alındı. Şube Başkanı Teker, sendikanın faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Teker, “Eğitim, öğretim kalitesinin her geçen gün arttığı ilimizde, eğitim çalışanlarının da çalışma şartlarının paralel ölçüde artış göstermesi için Sendika olarak taleplerimizi İl Müdürümüze ilettik. Kendisi de her türlü sendikal faaliyetlerde bizlere yardımcı olmakla beraber, gerekli kolaylıkları sağlamaktadır. Ben bu vesileyle kendilerine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.
İl Müdürü Kızılkaya ise gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, TEÇ-SEN Şube Başkanı Mehmet Teker’e ve tüm üyelerine teşekkür ederek sendikal faaliyetlerinde kolaylıklar diledi.

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.