ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sümer Anaokulundan Ziyaret

          Her yıl 7-17 Aralık tarihleri arasında yapılmakta olan Mevlana´yı anma törenleri kapsamında Merkez Sümer Anaokulu 4 yaş grubu öğrencileri, yönetici ve  öğretmenleri  tarafından İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan’a ziyarette bulundular.
Sümer Anaokulundan Ziyaret

          Yapılan ziyarette minik öğrenciler giymiş oldukları  semazen kıyafetleriyle ve ney eşliğinde öğrenmiş oldukları mevlanaya ait özlü sözleri ezbere söylemeleri görülmeye değerdi. Müdürümüz Seyfi Özkan da kendilerini herkese hayran bırakan minik öğrencilere çeşitli hediyeler ve çikolata ikram ederek tek tek yanaklarından öptü.Sonrasında yapılan sohbette Müdürümüz Seyfi Özkan Mevlana´nın sözlerinden alıntılar yaparak Hz. Mevlana bizim için önemli bir değerdir. Bu değere sahip çıkmamız ve neslimiz olan çocuklarımıza aktarmamız gerekiyor.Burada size çok büyük görev düşüyor diyerek yapılan sohbet sonrası yapılan ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek  minik öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.