ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Stres ve Öfke Kontrolü, Pozitif Psikoloji semineri

Stres ve Öfke Kontrolü, Pozitif Psikoloji semineri
Stres ve Öfke Kontrolü, Pozitif Psikoloji semineri

Adıyaman Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü ile Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğünün İpekyolu Kalkınma Ajansının Teknik Destek Programı kapsamında hazırlamış olduğu “Stres ve Öfke Kontrolü, Pozitif Psikoloji” başlıklı eğitim programına 97 okul ve kurum müdür, müdür yardımcısı ve öğretmenlerin katılımı ile 10.11.2014 tarihinde başladı. 5 gün devam eden seminere öğretmen,  müdür yardımcıları, rehber öğretmen katıldı.  Günümüzde, yaşamın her alanını etkileyen büyük bir değişim yaşanmakta, yaşanan değişimler, kamuda etkin ve verimli bir yönetim sistemine sahip olunması gereğini ortaya çıkarmış, bu bağlamda, Stres ve Öfke Kontrolü, Pozitif Psikoloji gibi yeni yaklaşımlar gündeme gelmiştir.

Seminer açılışına katılan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Seyfi ÖZKAN "Kamuda öfkenin yol açacağı zararların minimize edilmesi ve istenen sonuçlara ulaşma doğrultusunda “Stres ve Öfke Kontrolü, Pozitif Psikoloji” önem arz etmektedir. Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan idareci, öğretmen ve personelin alanında uzman kişilerce eğitimden geçirilmesi ve kapasitelerini geliştirmeleri kurumsallaşmak ve verimliliğin artışı için oldukça önemlidir. Bu proje ile Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğünün kurumsal verimliliğini arttırmayı hedeflemekteyiz." dedi. Semineri vermek üzere ilimize gelen Teknik Destek Uzmanı Sayın Sevda GÜNER´in farklı etkinliklerle sunduğu seminerden katılımcıların son derece memnun olduğu görüldü.

 

 

Stres ve Öfke Kontrolü, Pozitif Psikoloji SUNUSUNU İZLEMEK için tıklayınız/meb_iys_dosyalar/2014_11/18031002_ofke1.pdf


Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.