ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sevgi Anaokulu Öğrencilerinden Değerler Eğitimi Etkinliği

  Adıyaman Sevgi Anaokulu Kır Çiçekleri sınıfı tarafından Esentepe Anadolu Lisesi konferans salonunda ‘Değerler Eğitimi şarkı şöleni’ İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Seyfi ÖZKAN’nında katılımıyla gerçekleştirildi.  
Sevgi Anaokulu Öğrencilerinden Değerler Eğitimi Etkinliği

              Programın sunuculuğunu da çocuklarımızın yaptığı etkinliğimiz velilerin de katılımıyla ilgiyle izlendi. Okul müdürü Zübeyir AŞCI değerler eğitimi etkinliklerinin bir plan ve program dâhilinde okul genelinde sürekli yapıldığını ve önümüzdeki günlerde de farklı sınıflarla farklı etkinliklerin gerek okul içinde gerekse okul dışında yapılacağını belirtti. Program sonunda İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN tarafından çocuklara başarı belgeleri ve madalyaları verilerek son buldu. 

               Ayrıca Sevgi Anaokulu Yöneticileri ve minik öğrencilerimiz, İl Milli Eğitim Müdürümüze “Değerler Eğitimi Şarkı Şöleni” için vermiş oldukları destekten ve proğrama katılımlarından dolayı makamında teşekkür ziyeretinde bulundular.

 

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.