ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SANKO Holding’den Fakir Öğrencilere Yardım Eli

Sanko Holding, tarafından merkezde faaliyet gösteren okullarımızdaki 1000 fakir öğrenciye ihtiyaçlarının karşılanması için yardım malzemesi dağıtıldı.
SANKO Holding’den Fakir Öğrencilere Yardım Eli

        Yapılan yardım dağıtımında İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN , Sanko Holding Şirketler Grubu Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin ÖZHAN, Şube Müdürümüz Mustafa YETİŞ, okullarımızda görev yapan yönetici ve öğretmenlerin yanı sıra Sanko Holding çalışanları ve öğrenciler hazır bulundu.

        Genel Müdür Yardımcısı  Hüseyin ÖZHAN yapmış olduğu açıklamada, şirketimiz Milli Eğitim Müdürlüğü vasıtasıyla ilimizin farklı okullarda öğrenim gören ve okul idarecilere tarafından tespit edilen 1000 öğrenciye yardım etmek için girişimde bulunmuştur. Bu doğrultuda tespit edilen öğrencilere yönelik, bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hazırlamış olduğumuz yardım   paketlerini ihtiyaç sahibi öğrencilere vereceğiz. Vermiş olduğumuz yardım paketi;  palto, gömlek, pantolon, kazak, ayakkabı, tişort ve çorap gibi giyim malzemelerinden oluşmaktadır dedi.

        Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN ’da ´´Onlar mutlu olunca bizler de mutlu oluyoruz onların yüzleri gülünce, bizim de yüzümüz gülüyor.´´ diyerek  Hüseyin ÖZHAN ’a yapmış olduğu yardımdan dolayı teşekkür etti. Bu arada hediyelerini alan öğrencilerin de mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Sanko Holdingten Yardım EliSanko Holdingten Yardım EliSanko Holdingten Yardım EliSanko Holdingten Yardım EliSanko Holdingten Yardım Eli


 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.