ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Okul Güvenliği toplantısı Vali Nurullah Naci Kalkancı başkanlığında yapıldı.  
Okul Güvenliği Toplantısı Yapıldı

Halk Eğitim Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantıya Vali Yardımcıları, Belediye Başkanı, İl Milli Eğitim Müdürümüz, İl Emniyet Müdürü, İl Jandarma Komutanı, , İl Halk Sağlığı Müdürü, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, okulu bulunan köylerin muhtarları, merkez mahalle muhtarları, Kantinciler Odası Başkanı, Öğrenci Servisleri ve Personel Taşıyıcıları Derneği Başkanı ve Adıyaman Öğrenci Servisi ve Personel Taşıma Kooperatifi Başkanı katıldı.

İlimiz merkez ve merkeze bağlı okullarımızda güvenliğin azami ölçüye çıkarılması, okul güvenlik kameralarının tamamlanması ve Kent Güvenlik Yönetim Sistemine entegrasyonu, uyuşturucu ve uyarı maddelerle mücadele, çocuklarımızın güvenli bir şekilde servislerle taşınması, öğrencilerimizin gün ışığından daha fazla istifade etmeleri vb. konular görüşüldü.

Toplantıda il dahilinde yoğun şekilde sürdürülen uyuşturucu ve madde bağımlılığıyla mücadelede okul çevrelerinde alınan önlemlerin kararlılıkla uygulanmaya devam edilmesi, öğrencilerin kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılarak ruh ve beden sağlıklarının korunması için yapılması gerekenler ele alındı

Toplantıda konuşma yapan Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya ‘’ Her çocuk ve gencimiz bizim için çok kıymetlidir.  Onların en iyi şekilde yetişmeleri için bütün imkânlarımızı seferber ediyoruz. Mahalle halkının mahallesinde bulunan okullara gönüllülük esasıyla sahip çıkmasını okul aile birliği desteğini mutlaka sağlamalıyız.’’dedi 

08-09-201708-09-201708-09-201708-09-2017

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.