ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimizin Büyük Başarısı

Adıyaman Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Voleybol Federasyonu Adıyaman İl Temsilciliğince düzenlenen Okul Sporları Küçük Erkekler Voleybol Turnuvasında il birincisi olup ilimizi bölgede temsil edecek olan Altınşehir Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Mete KIZILKAYI’yı makamında ziyaret etti.  
Öğrencilerimizin Büyük Başarısı

Yapılan ziyarette Altınşehir Ortaokulu Müdürü Şevket SINDI yapmış olduğu açıklamasında okullar arası düzenlenen Küçük Erkekler Voleybol turnuvasında öğrencilerimiz üstün başarı göstererek il birincisi oldular. Bu başarıyla bölgemizde yapılacak turnuvalarda ilimizi temsil edecekler. İnşallah aynı başarıyı bölgede de göstererek başarı çıtamızı daha da yukarılara çıkaracağız. Bize bu sevinci yaşattıklarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Biz çocuklarımızın bedensel, sosyal ve kültürel gelişiminde sporun önemli bir yere sahip olduğunu biliyoruz. Bizlerin görevi öğrencilerimizi iyi yetiştirip sevgi dolu bireyler olmalarına yardım etmek ve bundan sonra ki hayatlarının her safhasında başarılı olmalarına rehberlik etmek ve onlara destek olmaktır” dedi. 

Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya ise konuşmasında, öğrencilerimizin gösterdiği başarının kendisini gururlandırdığını belirtti. Sporun hem sağlık için faydalı olduğuna, hem takım ruhu kazandırdığından samimi ve daimi arkadaş çevresi oluşturduğuna ve aynı zamanda okul derslerinde de başarı getirdiğine işaret ederek öğrencilerimizin bu başarıyı yakalamasında  yardımlarını ve desteklerini hiç esirgemeyen Okul Müdürümüz Şevket SİNDİ’ye Müdür Yardımcımız Süleyman ATAK’a ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Gökhan LEBLECİ’ye teşekkür ediyorum”  dedi.

Milli Eğitim Müdürümüz Mete KIZILKAYA, öğrencilerle bir süre sohbet ederek başarılarından dolayı kendilerini tebrik etti ve öğrencilerimize çeşitli hediyeler verdi.

27-02-201727-02-2017

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.