ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrenci Meclisi Başkanından Ziyaret

  İlimiz Öğrenci Meclisi Başkanı ve aynı zamanda Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi olan İ.Numan Almacı  ve arkadaşları Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’yı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.    
Öğrenci Meclisi Başkanından Ziyaret

 

Seçim süreci ve sonrası hakkında bilgi veren İ.Numan Almacı’yı tebrik eden Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya “ Öğrencimizi tebrik ediyoruz. Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisleri Projesi ile, öğrencilerimiz demokratik yollarla kendilerini daha iyi ifade edebilmekte ve öğrencilerimiz arasında demokrasi kültürünün geliştirilerek, öğrencilerimizi yarınlara hazırlamakta. Demokratik bir ortamda yapılan seçimler sonrasında öğrencimiz Adıyaman İlimizin Öğrenci Meclisi Başkanı olarak seçildi.  Ankara’da ilimizi en güzel şekilde temsil edeceğinden eminim. Onların bizlerden talepleri olduğu gibi, bizimde onlardan isteklerimiz olacak.” dedi. Ziyaretin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini dile getirerek, teşekkür etti.

 

 

 

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.