ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NARİNCE ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARET

  1-5 Haziran tarihleri arasında kutlanacak olan çevre haftası etkinlikleri kapsamında, “Hayalimdeki Çevre” konulu ödüllü resim yarışmasında Adıyaman’da 6,7 ve 8. sınıflar arası düzenlenen resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.  
NARİNCE ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ZİYARET

Adıyaman Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu ‘’Hayalimdeki Çevre’’ konulu resim ve şiir yarışmasında, şiir dalında 1.ve 3. olan Kahta/Narince Ortaokulu öğrencileri Ebrar EROĞLU(1) ve Sara KURT(3) ödüllerini Adıyaman Valisi Mahmut DEMİRTAŞ’ın  elinden aldı. Valilik makamında öğrencileri ve öğretmenlerini kabul eden Vali DEMİRTAŞ, öğrenciler  ve öğretmenleri ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ödül töreninden sonra Narince Ortaokulu Müdürü Mehmet TURAN ve Türkçe Öğretmeni Davut DOĞAN, dereceye giren öğrencilerle birlikte Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN’ı makamında ziyaret ettiler. Öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik eden ÖZKAN, öğrencilere tavsiyelerde bulundu.

 

 

 

 

 

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.