ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Minik Kızımızdan Büyük Başarı

  Cumhuriyet İlköğretim Okulu Öğrencimiz İrem Ezra Öz 8-9 Kasım 2014 tarihinde yapılan Atatürk´ü Anma etkinlikleri çerçevesinde Mersin´de düzenlenen Satranç Turnuvasında kendi yaş gurubunda kızlarda birinci, genelde ise üçüncü olmuştur.  
Minik Kızımızdan Büyük Başarı

 

                 Merkez Cumhuriyet İlköğretim Okulu Müdürü Abubekir Turmaz, danışman öğretmen Metin Korkmazcan ve santranç turnuvalarında dereceye giren öğrencimiz İrem Ezra Öz Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan’ı makamında ziyaret ettiler.

                Yapılan ziyarette okul müdürü Abubekir Turmaz konuşmasında, okulumuz 3/D Sınıfı öğrencisi İrem Ezra Öz, 25-26 Ekim tarihlerinde Ankara´da düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvasında ikinci, 1-2 Kasım 2014 tarihlerinde Kahramanmaraş´ta kendi yaş gurubunda genelde ve kızlarda birinci olarak 2 Altın Madalya kazanmıştır. Ayrıca 8-9 Kasım 2014 tarihinde yapılan Atatürk´ü Anma etkinlikleri çerçevesinde Mersin´de düzenlenen Satranç Turnuvasında ise kendi yaş gurubunda kızlarda birinci, genelde ise üçüncü olmuştur dedi.

                Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan büyük başarıya imza atan öğrencimizi tebrik ederek başarılarının devamı temennisinde bulundu. Öğrencimizin başarısında emeği geçen herkesede ayrı ayrı teşekkür ederek tüm öğrencilerimizin bu tür aktivitelere yönlendirilmesi gerektiğini belirtti.

                Ziyarette Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan, öğrencimizle bir süre sohbet ettikten sonra tekrar tebrik ederek hatıra foğrafı çektirdi ve ardından kitap hediye etti. 

 


Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.