ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüzden Anlamlı Ziyaret

Hastalığından dolayı evinde eğitim gören Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lisesi 9. sınıf öğrencisi Hamit TUNÇ´u, öğrencimizi İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN evinde ziyaret ederek karnesini bizzat teslim etti.
Milli Eğitim Müdürümüzden Anlamlı Ziyaret

          Dünyada çok nadir görülen MNGIE (Mitokondrial Nörogastrointestinal Ensefalomyelopati) isimli hastalıktan dolayı evinde eğitim almak zorunda olan Hamit TUNÇ´un karnesini vermek üzere Il Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN eşiyle birlikte öğrencimizi evinde ziyeret etti. Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ali Fırat, Hüsnü M. Özyeğin Anadolu Lisesi Idarecileri ve Hamit´e sene başından beri evinde eğitim veren öğretmenlerin de bulunduğu karne sunumu sırasında duygusal anlar yaşandı. Başarılı bir karneyle beraber takdir ve onur belgesi de alan Hamit TUNÇ, karnesini aldığı için mutlu olduğunu, daha çok çalışarak okul birincisi olmak istediğini söyledi. Bu ziyaretten dolayı çok büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Hamit´in babası Mehmet TUNÇ ise,  hastalık süresince çok zor dönemler yaşadıklarını, tedavi sürecinin bir parçası olan bu eğitimin Hamit´in iyileşmesine de katkı sağladığını ifade etti. Eğitim vermek üzere her gün eve gelen öğretmenlere ayrı ayrı teşekkür eden Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Hamit´in eğitimi için elimizden ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını belirtti.

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.