ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Türkiye Gençlik Vakfı (Tügva) Arasında Protokol İmzalandı

  Millî Eğitim Müdürlüğümüz ile Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adıyaman İl Temsilciliği arasında “Eğitim ve Sosyal Etkinlik” ve “ Sosyal, Kültürel, Sportif; Mesleki ve Teknik Kurslar”  başlığı altında iki faklı protokol imzalandı.  
Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Türkiye Gençlik Vakfı (Tügva) Arasında Protokol İmzalandı

Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya ve Türkiye Gençlik Vakfı Adıyaman İl Temsilcisi İdris Toprak tarafından imzalanan “Eğitim ve Sosyal Etkinlik” protokolü kapsamında Ortaokul ve Liselerde öğrenim gören öğrenciler, “Sosyal, Kültürel, Sportif; Mesleki ve Teknik Kurslar protokülünde ise Halk Eğitimi Merkezinde öğrenim görmekte olan öğrencilere yönelik  öğrencilerimizin sosyal uyumlarını, toplumumuza karşı olan aidiyet duygularını; ortak duygu, düşünce ve heyecanlarını, özgüvenlerini, milli birlik ve beraberlik duygularını geliştirmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.

Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya yaptığı açıklamasında “ Gençlerimizin milli ve manevi değerlerin önemine değinerek, gençlerin bu değerleri benimsemiş olarak yetişmesinin medeniyet inşasında sağlayacağı katkıya dikkat çekti. Tüm imkânlarımızla öğrencilerimizin yanındayız. Müdürlüğümüz ve bizler öğrencilerimizin hizmetindeyiz, Onlar bu Ülkenin geleceği, onlar için buradayız” dedi. 

TÜGVA Adıyaman İl Temsilcisi İdris Toprak ise yaptığı açıklamada, "bu protokoller ile birlikte öğrencilerimize Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile birlikte daha iyi hizmet vereceğimize inancım tam.  Bu protokolün her iki taraf adına da hayırlı olmasını diliyorum." dedi. 22-02-2017

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.