ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüzden Emniyet Teşkilatına Taziye Ziyareti

37’si polis olmak üzere 44 vatandaşımızın şehit olduğu İstanbul’daki hain terör saldırısının ardından İl Millî Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya, Merkez Gazi İmam Hatip Ortaokulu ve Rekabet Kurumu Ortaokulu idarecileri ve bir grup öğrenci ile birlikte polis teşkilatına taziye ziyaretinde bulundu.
Millî Eğitim Müdürümüzden Emniyet Teşkilatına Taziye Ziyareti

Milli Eğitim Müdürümüz, Emniyet Müdürü Metin Alper’e şehit olan polisler için başsağlığı dileyerek, bu zor günlerde yanınızdayız mesajını verdi.

Adıyaman İl Emniyet Müdürü Metin Alper’i makamında ziyaret eden Millî Eğitim Müdürümüz, derin üzüntü içerisinde bulunduklarını, bu tür saldırıların hiçbir şekilde birlik ve beraberliğimizi bozamayacağını belirtti. Emniyet teşkilatımıza  çok minnettarız. Ülkemiz için canını veren şehitlerimizi saygı ile anıyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da millet olarak güvenlik güçlerimizin arkasında olduğumuzu bilmenizi istiyorum dedi.

Emniyet Müdürü Alper ise mesai arkadaşlarını kaybetmenin büyük üzüntüsü içerisinde olduklarını belirterek, emniyet güçleri olarak terörle mücadeleye başta halkımızın huzur ve güvenliği için canla başla devam edeceklerini belirtti.

Alper, bir daha bu tür elim terör olaylarının yaşanmaması temennisinde bulunarak, hem kendileri hem de yüce Türk Milleti için derin üzüntü kaynağı olan böyle bir hadisede eğitim camiasını yanlarında buldukları için Millî Eğitim Müdürümüzün şahsında teşekkürlerini sundu. 

13-12-201613-12-201613-12-2016

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.