ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye Futsal Finallerine Katılmaya Hak Kazandı

Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kahramanmaraş’ta yapılan Futsal Türkiye yarı finallerinde şampiyon olup Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı.  
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türkiye Futsal Finallerine Katılmaya Hak Kazandı

 Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kahramanmaraş’ta 15-19 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Türkiye Futsal Yarı final maçlarında şampiyon olan  Okulumuz Müdürü Mehmet Küçük , Beden Eğitimi öğretmeni Cumali Boybey, Okul aile birliği başkanı Abdurrahman Güneş ve öğrenciler Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkanı’ı  makamında ziyaret ederek  kazanmış oldukları madalyaları takdim ettiler.

Futsal Türkiye Yarı finallerinin, final karşılaşmasında Sivas Ahmet Ayık Spor Lisesini 1-0’lık sonuçla mağlup eden Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Aksaray’da 7-11 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Futsal Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazandı.
Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Cumali Boybey, “ 15-19 Şubat tarihleri arasında Türkiye yarı finallerinde ki müsabakalarda okulumuz Adıyaman’ı temsilen Türkiye finallerine gitmeye hak kazandı. Rakiplerimiz çok güçlüydü. Çok şükür, hamd olsun çalışmalarımızın emeğimizin karşılığını aldık. Türkiye finallerinde inşallah Adıyaman’ı temsilen gideceğiz” şeklinde konuştu.
Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Küçük ise “Adıyaman Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal takımı Kahramanmaraş’ta yapılan yarı final müsabakalarında bütün rakiplerini eleyerek Türkiye Finallerine katılmaya hak kazanmıştır. Bunun mutluluğu ve sevincini yaşıyoruz. Gençlerimizin gözlerinden öpüyorum. Hocalarımıza katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye finallerinde çok ciddi bir sınav bizi bekliyor” ifadelerini kullandı.

Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN ise konuşmasında okulumuz yönetici öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Öğrencilerimiz aynı başarıyı okul derslerinde de göstermeli. Başarılı olmak için istekli olmalısınız. İstek olacak ki başarı gelsin. Bu sporda, okulda, işte açıkçası hayatın her aşamasında gereklidir.Öğrenmek için aç olmak gerek. Bu açlık bildiğimiz manada açlık değil. Yeni şeyler öğrenmeye yönelik olan açlıktan bahsediyorum. Başarılı ve mutlu olabilmek için aç olmalısınız dedi.

25-02-201625-02-201625-02-201625-02-201625-02-201625-02-2016

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.