ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Meslek Lisesi Müdürleriyle Toplantı Yapıldı

 Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi ve Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlerinin katılımıyla Şube Müdürümüz Cevdet Ataoğlu’nun başkanlığında Eskisaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde toplantı yapıldı.  
Meslek Lisesi Müdürleriyle Toplantı Yapıldı

               Şube Müdürü Cevdet Ataoğlu yaptığı açılış konuşmasında; Mesleki ve Teknik Ortaöğretim okullarının önündeki engeller ortadan kalkmıştır. Artık mesleki eğitimde kaliteyi arttırmak için çalışmalıyız.Öğrencilerimizde olumlu davranış ve ve akademik başarının arttırılması için ilimizde başlatılan “Erdemli ve Başarılı Birey Projesi” öncelliğimiz olmalıdır.Değerler eğitimine önem verilmeli sevgi, adalet ve yardımlaşma konularını fazlasıyla işlenmelidir.

               Okullar birbiriyle değil kendileriyle yarışmalıdır. Bugün akademik başarıda örnek uygulamalarda neredeyiz bir yıl sonra üç yıl sonra nereye gelmeliyiz buna bakmalıyız. Burada bir değişme ve gelişme varsa başarı vardır demektir. Yapılan planlamalarda mevcut ve geleceğin koşulları dikkate alınmalıdır dedi.

               Göreve yeni başlayan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürlerinin tanışmasıyla toplantı sona ermiştir. 

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.