ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Küçük Hasancık Ortaokulu Futsalda Bölge Birincisi Oldu

Küçük Hasancık Ortaokulu Gaziantep’te düzenlenen ortaokullar arası Futsal Şampiyonasında elde ettiği galibiyetle bölge birincisi oldu. Bölge birincisi olarak sportif alanda büyük bir başarıya imza attı.  
Küçük Hasancık Ortaokulu Futsalda Bölge Birincisi Oldu

Futsal Şampiyonasında elde ettiği galibiyetle bölge birincisi olan okumuz Müdürü Yakup Kılıçarslan, okulumuz öğretmenleri ve öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’yı  makamında ziyaret ederek  kazanmış oldukları madalyaları takdim ettiler. 

Futsal takımının elde ettiği başarıdan dolayı okul olarak büyük sevinç yaşadıklarını ifade eden Okul Müdürü Yakup Kılıçarslan, bu başarı ile düzenlenecek Türkiye Finallerinde ilimizi en iyi bir şekilde temsil edecektir. Kılıçarslan, bize bu sevinci yaşatan öğretmenlerimize göstermiş oldukları yoğun çabalardan dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi de bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum dedi. Hedefimiz finallerde en güzel dereceyi elde edip, ilimizi, okulumuzu final müsabakalarında en güzel şekilde temsil etmektir dedi. 

Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya ise Futsalda bölge birincisi olarak göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı okulumuz yönetici öğretmen ve öğrencilerini tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım aynı başarıyı Final maçında da gösterirsiniz. Şimdiden size Allahtan kolaylıklar diliyorum dedi. Aynı başarıyı okul derslerinde de istiyorum. Derslerinizi ihmal etmeyerek aynı başarıyı okul derslerinde de göstermelisiniz. İnanıyorum ki sizlerle okulumuz akademik olarak daha da üst seviyelere çıkacaktır. Buna inancım tamdır dedi.

20-03-201720-03-201720-03-201720-03-2017

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.