ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

JANDARMADAN SERVİS ŞOFÖRLERİNE SEMİNER

Adıyaman Merkezde bulunan öğrenci servislerine ve sürücülerine yönelik Cumhuriyet İlköğretim Okulu toplantı salonunda, bilgilendirme toplantısı yapıldı. Aynı zamanda toplantıya katılan sürücülere trafikte uyuması gereken kurallar hakkında Jandarma Trafik sorumluları tarafından seminer verildi.
JANDARMADAN SERVİS ŞOFÖRLERİNE SEMİNER

  Milli Eğitim Bakanlığı Taşımaya Erişim Yönetmeliği kapsamında, 2017-2018 eğitim öğretim yılında ilimiz merkezindeki yerleşim birimlerinden taşıma merkezi olarak belirlenen Özel eğitim okulları, bünyesinde özel alt sınıf bulunan okullar, ilkokul-ortaokul ve liselere öğrenci taşıma işlemleri yapılan servis şoförlerine Jandarma Trafik sorumluları tarafından bilgilendirme toplantısı yapıldı. Jandarma Astsubay Üstçavuş Mustafa Açık tarafından verilen seminere Şube Müdürümüz Cihangir Erin de katılarak servis şoförü ve firma yetkililerine öğrenci servislerinde uyulması gereken kurallar anlatıldı. Yaşanabilecek muhtemel kazaların önlenmesi için alınacak tedbirlerin anlatıldığı seminerde servis şoförlerinin servis yaparken daha dikkatli olmaları istendi.19-10-2017

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.