ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İnternettesin! Güvende misin?

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından düzenlenen “İnternettesin Güvende misin” temalı Videonu Çek-Gönder YarışmasındaMerkez Fatih Anadolu Lisesi 10. Sınıf Öğrencimiz Mücahit Korkmaz, lise kategorisinde Türkiye birincisi oldu.  
İnternettesin! Güvende misin?

Yarışmada dereceye girenlere BTK ev sahipliğinde gerçekleştirilen Güvenli İnternet Günü etkinliği ve Güvenli İnternet Merkezinin açılışı programında ödülleri takdim edildi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından internetin gençler ve çocuklar tarafından bilinçli ve güvenli kullanımına ilişkin farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen “İnternettesin! Güvende misin?” temalı Videonu Çek-Gönder Yarışmasında dereceye girenlere ödüllerini Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve BTK Başkanı Dr. Ömer Fatih Sayan verdi. 

Ortaöğretim ve Lise öğrencilerinin 60 saniyelik videolar ile katıldığı yarışmada dereceye giren Adıyaman Fatih Anadolu Lisesi 10. Sınıf Öğrencimiz Mücahit Korkmaz,  çekmiş olduğu video ile Lise Kategorisinde birincilik ödülü alarak 7.000 TL eğitim bursu aldı. 

Bu vesile ile Okul Müdürü Sırrı Polat, Bilgisayar Öğretmeni Celal Ekici, Okul Aile Birliği Başkanı Mehmet Emin Turan ve Öğrencimiz  Mücahit Kormaz Milli Eğitim Müdürümüze ziyarette bulundu. Çekmiş olduğu video hakkında ve ödül töreninde yaşadığı duygular hakkında bilgi verdi.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.