ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Samsat´ta Yapıldı

  Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürleri bilgilendirme ve istişare toplantısı Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ev sahipliğinde yapıldı.  
İlçe Milli Eğitim Müdürleri Toplantısı Samsat´ta Yapıldı

Toplantıya, Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcı Mehmet Altındal, Şube Müdürü Zeynel Özçakmakçı ve Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın´ın yanı sıra bütün ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.

İlçe milli eğitim müdürleri ilk olarak Samsat Kaymakamı Yusuf Yıldırım´ı makamında ziyaret etti. Daha sonra Samsat İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah Akın, Samsat ilçesinde SODES kapsamında yürütülen bakırcılık projesi kapsamında, Samsatlı bayanların işledikleri ürünlerden olan bakır işleme duvar saatini İl Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya´ya hediye etti. Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya yaptığı açıklamada, bakırcılık projesinden dolayı Samsatlı bayanlar ile emeği geçenlere teşekkür etti.

Kızılkaya, “öğrencilerin önemsenmesi gerektiğini ve bu öğrencilerin yarınların büyükleri olacağı bilinciyle onların vatanını seven, ülkesine bağlı bireyler olmaları için çalışmaların yürütülmesi gerektiğini vurguladı. Ülkesini ve milletini seven, başarıya odaklanmış bireyler yetiştirmek için el birliği ile çalışmamız gerekiyor. Adıyaman´ın eğitim seviyesini taşıyabileceğimiz en üst seviyeye taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Eğitim sistemi içerisindeki özellikle öğrenci, öğretmen ve velilerin işbirliği içerisinde çalışmaları gerekiyor. Demokrasi ve insan haklarına inanan, vatan ve millet sevgisini özümsemiş, kendisi, ailesi ve topluma yararlı olan bireylerin yetişmesi, hepimizin özveri ile çalışmasıyla mümkün olabilecektir. Bizler daime görüş ve düşüncelerinize açık olacağız. Bugün Samsat ilçesinde bulunmaktan da ayrıca mutlu olduğumu ifade etmek istiyorum” dedi

Toplantı sonrası Halk Eğitim Merkezi ve okulları ziyaret eden Kızılkaya ve beraberindekiler, Kaymakamlık Kültür Merkezinde bütün İlçe Milli Eğitim personelinin katıldığı iş güvenliği toplantısına katıldı.

Samsat’ta yapılan istişare ve bilgilendirme toplantısının ardından Kızılkaya, Kahta İlçesine geçti. Burada Borsa İstanbul Anadolu Lisesi Konferans salonunda Ortaokul Müdürleriyle bir araya geldi. İlçemiz merkez ve köylerde görev yapan ve toplantıya katılan 37 ortaokul müdürümüzle Teog sınavına yönelik değerlendirme yapıldı.

16-01-201716-01-201716-01-201716-01-2017

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.