ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN ÇELİK’E ZİYARET

  Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürümüz Mete KIZILKAYA, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine getirilen Fehmi Çelik´e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.  
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZDEN ÇELİK’E ZİYARET

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarette  Kızılkaya, Çelik´e görevinde başarılar dilerken iki kurum arasında ileriye dönük yapılabilecek işbirliği ve projeler ele alındı.

İl Milli Eğitim Müdürü Kızılkaya "Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü görevine getirilen Fehmi Çelik beye bugün bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Ben kendilerinin bundan sonraki süreçte ilimiz için güzel ve hayırlı işlere imza atacağına inanıyorum ve iki kurumumuz arasında da ilimiz için yapabileceklerimizi konuştuk. Ben tekrardan kendilerine bundan sonraki süreçte çalışmalarında esenlikler ve başarılar diliyorum" dedi.

Gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çelik, "Değerli İl Milli Eğitim Müdürümüz Mete KIZILKAYA´ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizde ilimizin daha iyi yerlere gelmesi için gerek Milli Eğitim Müdürlüğümüz gerekse de diğer kurumlarla işbirliği yaparak aldığımız bu hizmet bayrağını daha iyi yerlere getirmek için her türlü fedakarlığı yapacağız" ifadelerini kullandı.

25-09-201725-09-201725-09-2017

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.