ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'den 19 Mayıs Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz'den 19 Mayıs Mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, 19 Mayıs, Mustafa Kemal Atatürk´ün, Samsun´a ayak basarak, bağımsız ve özgür yaşamak uğruna en önemli yürüyüşü başlattığı güne binaen bir mesaj yayımladı.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz mesajında "Bu yolculuk, Bayrağımızın özgürce dalgalandığı bağımsız Türkiye Cumhuriyet´inin kurulmasının yolunu açmıştır.  Yurdumuzun bağımsızlığının ve korunmasının Milletimizle birlikte başarılabileceğine inanan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, Milli Birliği gerçekleştirmek adına çıktığı bağımsızlık ve özgürlük yürüyüşünde geleceğimizi aydınlatmış ve büyük uyanışımızı gerçekleştirmiştir. Saygıdeğer Gençler sizlere güveniyor ve Gençlik Bayramını hafta boyunca en iyi şekilde kutlayacağınıza inanıyoruz.

             Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük önder Atatürk başta olmak üzere vatanımızın bağımsızlığı ve bütünlüğü adına aziz canlarını feda eden şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyor, gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı´nı en iyi dileklerimle kutluyorum.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.