ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Toplantısı Yapıldı

İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Toplantısı valilik toplantı salonunda yapıldı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan’ın başkanlığında yapılan toplantıya birçok kurum müdürü katıldı.  
İl Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İş Birliği Toplantısı Yapıldı

Toplantıyı yöneten Seyfi Özkan ilimiz Halk Eğitimi Müdürlüğü bünyesinde yürütülen kursların gençler üzerindeki ve istihdam alanındaki önemine vurgu yaptı.

Hayat Boyu Öğrenmeden sorumlu Şube Müdürü Cevdet Ataoğlu ise konuşmasında Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde açılan Destekleyici Kurslara değindi. LYS ve YGS Destekleyici Kursların 3 binada 1210 öğrenci ve 55 öğretmen ile yürütüldüğünü söyledi. Ayrıca engellilere yönelik EKPSS, Ortaöğretim ve Ön lisans mezunları için de KPSS kurslarının devam ettiğini, her türlü bağımlılıkla mücadele konusunda paydaş kurumlar ile toplumu bilinçlendirme çalışmalarının sürdüğünü belirtti.

Halk Eğitimi Merkezi Müdür Vekili Mekki Tekin ise Aile Eğitimi kursları üzerinde durdu. Bu konuda temsilcilerinin desteğinin önemini vurguladı.

Toplantıya katılan ilimiz kurum müdürü ve temsilcileri yapmış olduğu çalışmalardan dolayı ilimiz Milli Eğitim Müdürüne, sorumlu Şube Müdürü ve Halk Eğitimi Merkezi çalışanlarına teşekkür etti.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.