ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hayrat Vakfı ve ULUED İl Temsilcileri Tarafından Ziyaret

Hayrat Vakfı İl Temcilcisi İlyas Buçakcı ve ULUED İl Temsilcisi Hüseyin Pınar tarafından ilimizde devam eden Osmanlı Türkçesi Kurslarıyla ilgili yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermek adına İl Milli Eğitim Müdürümüzü makamında ziyaret ettiler.
Hayrat Vakfı ve ULUED İl Temsilcileri Tarafından Ziyaret

             Hayrat Vakfı İl Temsilcisi İlyas Buçakçı ile Uluslararası Eğitimciler Derneği(ULUED) İl Temsilcisi Hüseyin Pınar ve üyeleri Ramazan Adalı, Abdurrahman Yakut ve Sedat Yıldız öğretmenlerimize yönelik Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürlüğü ile imzalanan protokol çerçevesinde Osmanlı Türkçesi Hizmetiçi Eğitim Kursu ve Ortaöğretim Genel Müdürlüğü ile imzalanan Osmanlı Türkçesi tanıtımı ve Değerler eğitimi proğramları ile ilgili çalışmaları istişare etmek üzere Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan’a ziyarette bulundular.

             Makamında gerçekleşen ziyarette bir süre sohbet edildikten sonra Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN, Osmanlı Türkçesi  hakkında İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak elimizden gelen tüm desteği vermeye hazırız diyerek yapmış oldukları ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti ve başarılar dileyerek teşekkür etti.

 

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.