ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih İmam Hatip Ortaokulundan Ziyaret

  Fatih İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Ömer Alkayış ve okulumuz öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’yı makamında ziyaret etti.  
Fatih İmam Hatip Ortaokulundan Ziyaret

Yapılan ziyarette öğrencimiz Hayat Demir 2017 Okullar Arası Türkiye Halter Yarışmasında Türkiye 2.si olarak elde etmiş olduğu madalyayı,  Bünyamin Demir ise ilimizde düzenlenen atletizm yarışmasında 1. olarak elde etmiş olduğu madalyayı Milli Eğitim Müdürümüze takdim etti.

Ömer Alkayış yapmış olduğu açıklamasında “Türkiye Halter Federasyonu 2017 Faaliyet programında yer alan Okullar Arası Halter Şampiyonasını bu yıl Kayseri ilimizde yapıldı. Türkiye’nin her bölgesinden 249 bayan, 479 erkek olmak üzere toplam 728 sporcunun katılımı ile gerçekleşen şampiyona 6 gün sürdü. Yapılan müsabakalar sonucunda okullar arası Türkiye Halter Şampiyonasında ilimizi temsil eden ve okulumuz öğrencisi olan Hayat Demir 53 kiloda Türkiye 2.si olmuştur. 

Okulumuz öğrencilerinden Bünyamin Doğan ise ilimizde düzenlenen atletizm yarışmasında il birincisi olarak madalya kazanmıştır. Atletizmde büyük başarı yakalayan öğrencimiz ayrıca Milli Takımada seçilmiştir. İnşallah yurtdışında yapılacak müsabakalarda ülkemizi temsil edecektir” dedi. 

Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencileri tebrik etti ve onlarla bir süre sohbet etti. Öğrencilerimizin bu başarıyı yakalamalarında desteklerini esirgemeyen öğretmenimizi ve okul yöneticilerimize de teşekkür ederek, başarılarının devamını diledi.

24-02-2017

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.