ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EĞİTİM SEN´DEN ZİYARET

Adıyaman Eğitim Sen Sendikası yöneticileri İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN’a güncel konularla ilgili bilgi almak adına makamında ziyaret bulundular.        
EĞİTİM SEN´DEN ZİYARET

 

Ziyarete,  Eğitim Sen Yöneticilerinden Eş Başkan Ayşegül YÜCETAŞ, Eş Başkan Hasan Basri YORULMAZ, Örgütlenme Sekreteri Emin KİLİÇ, Eğitim Sekreteri Mehmet ERDEM ve Mali Sekreter Hasan  MAMA’nın katılımıyla gerçekleşen ziyarete İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürleri de katıldı. 

Milli eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN, ilimizdeki yatırımlar hakkında bilgi vererek son iki yılda ilimizde yapılan Okul yatırımları ile ilgili olarak bütün Cumhuriyet dönemi yatırımlarının 3/1  mesabende olduğunu ve ilimizin okul yatırımı açısından altın yılı yaşadığını söyledi. 

Eğitim Sen yöneticileri  tarafından da, Adıyaman İlimizdeki TEOG yerleştirmeleri, Norm Fazlası Öğretmenler, Yönetici Değerlendirme Sonuçları, Öğretmen Atamaları  vb. konular  ile ilgili bilgilendirmenin yapıldığı ziyaret yaklaşık bir saat sürdü. 

Yapılan ziyaret sonrası  Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN Eğitim Sen Yönetimi’ne yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

FBVRGFGFBVRGFG

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.