ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde Büyük Başarı

İl Milli Eğitimm Müdürlüğü, ‘Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri’ töreninde bölgedeki 5 ödülden 3’ünü alarak büyük bir başarıya imza attı.
Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödüllerinde Büyük Başarı

Milli Eğitim Bakanlığı, yenilikçi uygulamaların eğitim sistemine kazandırılması, öğrenci ve öğretmenlere daha iyi eğitim ve öğretim imkânlarının sunulması ve Eğitimde 2023 Türkiye vizyonunun gerektirdiği hedeflerinin yakalanmasının desteklemesi amacıyla bu yıl üçüncüsü "Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" düzenlendi. Güneydoğu Anadolu Bölgesinde sadece 5 kurum göstermiştir. Bölgede gösterilen 5 başarıdan 3’nü ilimiz alarak büyük başarı göstermiştir. İki bölgede sadece ilimiz 3 proje ile başarı göstermiştir.

 Milli Eğitim Bakanlığı’nın düzenlediği bölgesel ödül töreni Trabzon Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törene İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan ve Ar-Ge birimi çalışanları katıldı. Törene Doğu Karadeniz, Kuzeydoğu Anadolu, Ortadoğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu Bölgelerinden dereceye giren proje sahibi illerden de yöneticiler katıldı. Kurumsal kategoride ‘Stratejik Plan Hazırlama’, ‘Filenin Filizleri’, bireysel kategoride ‘Kalite Sistemlerini Hazırlama’ projeleri başarı elde etti. Bölgeden başarılı bulunan 5 projeden 3’ünün Adıyamn’a ait olması eğitim camiamızda sevince neden oldu. Adıyaman Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan, projeler ile ilgili plaketleri törende aldı.

 Trabzon’da ki tören sonrası  Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan tarafından, Ar-Ge biriminde görevli personellere başarılarından dolayı plaket verilirken, tüm personeli tek tek tebrik etti.

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.