ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim-Bir-Sen´den Ziyaret

Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali DENİZ, Şube Başkan Yardımcıları ile birlikte Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN’ı makamında ziyaret etti.
Eğitim-Bir-Sen´den Ziyaret

 

          Ziyarette Ali DENİZ, sendikanın çalışmaları hakkında bilgi verdi. İlin son yıllarda eğitimde önemli başarılar elde ettiğini belirterek,“Bu başarıların kalıcı olması ve devam etmesi, eğitim çalışanlarının sorunsuz ve huzurlu bir ortamda çalışmaları önceliğimizdir. Eğitim-Bir-Sen olarak ülke genelinde ve yerelde eğitimin önemli bir paydaşı olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz" dedi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN’da, elde edilen başarıların ve huzurlu ortamın kalıcı olması için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz dedi. Yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduktan sonra Müdürümüz yapılan ziyaretten  memnuniyet duyduğunu belirterek teşekkür etti.


         

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.