ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Bir-Sen’den Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte  Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’yı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular. Samimi bir havada geçen ziyarette Adıyaman’daki eğitim öğretim hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.  
Eğitim Bir-Sen’den Milli Eğitim Müdürümüze Ziyaret

 

Eğitim-Bir-Sen Adıyaman Şube Başkanı Ali Deniz, tüm eğitim çalışanlarının sözcüsü olduklarını Adıyaman’ın Eğitim sorunlarının çözümüne yönelik her zaman somut önerileri olduğunu ve bu konuda her türlü desteğe hazır olduklarını ifade etti. İnsanı merkeze alan, temel insan hak ve özgürlükleri için yıllardır mücadele veren, eğitim çalışanları için çok önemli kazanımlar elde eden, adil paylaşımın sağlanması için çaba harcayan bir sendika olarak, daha iyi bir eğitim, sorunları en aza indirgenmiş eğitimcilerin olduğu bir geleceğin inşası için ellerini hep taşın altına koyduklarını kaydeden Deniz, çocuklarımızı ve gençlerimizi geleceğe hazırlayan, onlara çok iyi bir gelecek hazırlayan, evrensel standartlara ulaşmış bir eğitim sistemi için gösterdiğimiz çabaları, yaptığımız çalışmaları, dün olduğu gibi, bugün ve yarın da kararlılıkla sürdüreceğiz. Bu konuda pek çok çalışma yaptık, öneriler ortaya koyduk. Bundan sonra da bu tür çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu. 

Sivil toplum kuruluşlarının her alanda olduğu gibi eğitimde de vazgeçilmez unsur olduğunu belirten Mete Kızılkaya ise, eğitimciler olarak çok önemli bir iş yaptıklarını belirterek, “Bizler, eğitimciler olarak, geleceğimiz olan çocuklarımızı yetiştirmek, yarının yöneticileri olacak gençlerimizi geleceğe hazırlamak gibi hassas, oldukça önemli bir mesleğin mensuplarıyız. Hep birlikte, ülkemiz için, çocuklarımızın daha kaliteli bir eğitim almalarını sağlamak için daha çok çalışmalıyız. İşimiz, uğraş alanımız çocuklar ve gençler olduğu için sorumluluğumuz da bir kat fazladır” dedi. 

Yapılan çalışmalar hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunulduktan sonra İl Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya, ziyaretin kendisini ziyadesiyle memnun ettiğini dile getirerek, heyete teşekkür etti.

05-12-201605-12-2016

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.