ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EFQM Mükemmellik Modeli Eğitimleri” semineri verilmeye başlandı.

EFQM Mükemmellik Modeli Eğitimleri” semineri verilmeye başlandı.

Adıyaman Üniversitesi Dış İlişkilerden sorumlu Rektör Danışmanı Yrd.Doç.Dr. Suat AŞKIN ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Murat AYAN  ve Adıyaman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencileri tarafından Merkez Esentepe Anadolu Lisesi ve Halk Eğitim Merkezi OGYE ekip üyelerine “EFQM Mükemmellik Modeli Eğitimleri” semineri verilmeye başlandı.

19-Aralık 2014 - Mayıs 2015 tarihleri arasında Esentepe Anadolu Lisesi ve Halk Eğitim Merkezi çok amaçlı salonlarında başladı. Seminer açılışına İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi ÖZKAN, İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Koordinatörü İsmail Dolaş, Yrd. Doç. Dr. Suat AŞKIN, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat AYAN ve 2 kurumun OGYE üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi. Amacı ilimiz okul/kurumalarının EFQM hakkında bilgi sahibi olmak, EKYS Özdeğerlendirme raporlarının sağlıklı bir şekilde hazırlamak olan seminer, katılımcıların etkin katılımı ve memnuniyeti ile başladı. İl Milli Eğitim Müdürü Seyfi ÖZKAN seminer açılışında yaptığı konuşmada “İlimiz okul/kurumların kalitesini artırıcı çalışmalarımızda okul ve kurumlarımıza sürekli destek olan Adıyaman Üniversitesi Dış İlişkilerden sorumlu Rektör Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Suat AŞKIN, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat AYAN’a teşekkür ederim. Yapılacak bu seminerin ilimize ve eğitime katılan okul/kurum ve ekip üyelerine faydalı olmasını dilerim” dedi. 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.