ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Doyran Köyü Ortaokulu Hentbol’da İl Birincisi Oldu

2016-2017 öğretim yılında doyran köyü orta okulu hentbol yıldız erkekler müsabakalarında grubunda 1. İl genelinde 4. , yıldız bayanlar hentbol müsabakalarında ise İl birincisi olup ilimizi Mardin’de yapılacak olan grup müsabakalarında ilimizi temsil edecekler.  
Doyran Köyü Ortaokulu Hentbol’da İl Birincisi Oldu

Yıldız erkekler ve yıldız bayanlar hentbol müsabakalarında elde ettiği galibiyetle il birincisi olan okumuz Müdürü Ramazan aslan, okulumuz beden eğitimi öğretmeni ve öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’yı  makamında ziyaret ederek  kazanmış oldukları madalyaları ve kupaları takdim ettiler.

Elde ettiği başarıdan dolayı okul olarak büyük sevinç yaşadıklarını ifade eden Okul Müdürü Ramazan aslan, bu başarı ile Mardinde yapılacak olan grup müsabakalarında ilimizi en iyi bir şekilde temsil edeceğiz. Bize bu sevinci yaşatan öğretmenlerimize göstermiş oldukları yoğun çabalardan dolayı teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizi de bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum dedi. Hedefimiz grup müsabakalarında ilimizi en iyi bir şekilde temsil etmektir dedi. 

Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya ise yıldız erkekler ve yıldız bayanlar hentbol müsabakalarında göstermiş olduğunuz başarıdan dolayı okulumuz yönetici öğretmen ve öğrencilerini tebrik ediyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım aynı başarıyı Mardin’de yapılacak olan grup müsabakalarında da gösterirsiniz. Şimdiden size Allahtan kolaylıklar diliyorum dedi. Aynı başarıyı okul derslerinde de istiyorum. Derslerinizi ihmal etmeyerek aynı başarıyı okul derslerinde de göstermelisiniz. İnanıyorum ki sizlerle okulumuz akademik olarak daha da üst seviyelere çıkacaktır. Buna inancım tamdır dedi.30-03-2017

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.