ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz Adıyaman’da

Merkez ve Kahta İlçesi Ortaokul  İmam Hatip ve Lise İmam Hatip okul yöneticilerimizin katılımıyla Safvan Anadolu İmam Hatip Lisesinde bir toplantı gerçekleştirildi.Okul müdürlerinin birifing verdiği toplantıda okullarımızla ilgili sorunlar konuşularak çözüm üretilmeye çalışıldı.  
Din Öğretimi Genel Müdürümüz Nazif Yılmaz Adıyaman’da

             Bu yıl onuncusu gerçekleştirilen ve İmam Hatip Okulları hakkında yeni bir yol haritası çizmek, çalışmalara ivme kazandırmak, planlanan ya da uygulamada olan projelerde koordinasyon sağlanarak çalışmalara devam edebilmek gibi amaçlarla yapılan İmam Hatipliler Kurultayı İlimizde TPAO Kültür Merkezi`nde yapıldı.Yapılan kurultaya Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan, AK Parti Grup Başkanvekili Ahmet Aydın, Adıyaman Milletvekilleri, Mehmet Erdoğan, Mahmut Göksu, Salih Fırat, Mehmet Metiner, Muhammet Murtaza Yetiş, Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Adıyaman Belediye Başkanı Fehmi Hüsrev Kutlu ve çok sayıda imam hatip gönüllüsü katıldı. 

            Yapılan kurultaya Sayın Genel Müdürümüz Nazif YILMAZ’da katıldı. Yapılan kurultay sonrası Merkez ve Kahta İlçesi Ortaokul  İmam Hatip ve Lise İmam Hatip okul yöneticilerimizin katılımıyla Safvan Anadolu İmam Hatip Lisesinde bir toplantı gerçekleştirildi.Okul müdürlerimizin birifing verdiği toplantıda okullarımızla ilgili sorunlar konuşularak çözüm üretilmeye çalışıldı. 

            Genel Müdürümüz Sayın Nazif YILMAZ, sahadan gelen arkadaşlarımızın düşüncelerini ve önerilerini önemsediğini ifade ederek imam hatip okullarımıza yoğun talebin olduğunu bu nedenle okullarımızın kalitesinin yükseltilmesi ve eğitimin niteliğinin artırılması gerektiğine vurgu yaptı. Okullarımız başta olmak üzere müdürlerimiz, öğretmenlerimiz ve çalışmalarımıza destek olan tüm kuruluşlarımızla işbirliği içinde olmalıyız. Geleceğe emin adımlarla yürümek istiyoruz. Bu nedenle okul müdürlerimizin sorumluluklarının ağır ve önemli olduğunu, bu yolda okul müdürlerimize güveniyoruz ve inşallah yöneticisi oldukları okulları model okullar yapacaklarına inanıyoruz dedi.

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.