ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çocuklar Giysin Diye

Üniversite öğrencisi  Zeynep Büşra Coşkun ve arkadaşı Burcu Nur Koç “Cocuklar Giysin Diye” projesi kapsamında toplamış oldukları yardım malzemelerini Merkeze bağlı Doyran Köyü İlkokulu ve ortaokulunda öğrenim gören ve yardıma muhtaç olan çocuklara dağıttı.  
Çocuklar Giysin Diye

            15 koliden oluşan ve yaklaşık 140 öğreniciye yetecek kadar olan yardım malzemeleri; pantolon, kazak, çorap, atkı, bere, kıyafet, oyuncak, ayakkabı, mont ve kırtasiye gibi malzemelerden oluşmakta. Yardım malzemelerinin dağıtımına Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN, Şube Müdürü Mustafa YETİŞ, Okul Müdürü, öğrenciler ve veliler katıldı.

            Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan, konuşmasında Öğrencilerimiz  Şubat ayı içerisinde merkeze bağlı Çemberlitaş ilkokulunda öğrenim gören öğrencilere de yardım malzemesi dağıtmıştı. Bugünde burada yardıma muhtaç öğrencilerimize yardım malzemesini dağıtmakta.Kendilerine yapmış olduğu bu yardımlarından ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyorum dedi.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.