ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİN ÖĞRENCİYE KIYAFET YARDIMI

Sani Konukoğlu Vakfı tarafından Adıyaman genelinde maddi durumu zayıf olan bin öğrenciye kıyafet ve ayakkabı yardımı gerçekleştirildi. Öğrenciler hayallerindeki çizgi film kahramlarının desenleri bulunan kıyafetlere kavuşmanın sevincini yaşadı.
BİN ÖĞRENCİYE KIYAFET YARDIMI

 

Adıyaman´ın Altınşehir Mahallesinde SANKO Fabrikasına ait işletmede yapılan dağıtım törenine İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, Sanko Holding Genel Müdür Yardımcısı Hüseyin Özhan, okul öğretmenleri ve yardım yapılan öğrenciler katıldı. İlk ve ortaöğretim öğrencilerine dağıtılan yardımlar kapsamında öğrencilere, ayakkabı, elbise, pantolon, mont verildi. Öğrenciler hayallerindeki çizgi film kahramanlarına ait desenleri bulunan kıyafetlere kavuşmanın sevincini yaşadı. İl Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya ‘’Çocukların sevincini görmek ve bu sevinci yaşatan SANKO Holding ailesine çok çok teşekkür ederim.’’ şeklinde konuştu. Hayalindeki örümcek adam desenli çoraplar nedeniyle çok heyecanlı olduğunu dile getiren öğrenci Muhammed Bülent Dolaş, ´Buradaki kıyafetler çok güzel. Çoraplar daha bir güzel. En sevdiğim çoraplar var. Buradaki çoraplar her zaman hayal ettiğim çoraplar´ dedi.

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.