ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bahar Anaokulu Yılsonu Resim Sergisi ve Trafik Pisti-Teniskortu Açılış Töreni Yapıldı.

2014-2015 eğitim öğretim yıllı içinde öğretmenlerimiz ve velilerimizinde katılımıylaminik öğrencilerimizin el emeği göz nurunun sergilendiği serginin ve Trafik Pisti-Teniskortunun açılış töreni Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN,Şube Müdürü Ramazan SERTPOLAT, Merkez Anaokulu Müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrencilerin katılımıyla alkışlar arasında açıldı.
Bahar Anaokulu  Yılsonu Resim Sergisi ve Trafik Pisti-Teniskortu Açılış Töreni Yapıldı.

          Açılış konuşmasını yapan Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN, çocuklarımızın binbir emekle hazırladığı sergide emeği geçen ve sergiye katılan herkese teşekkür ediyorum. Okul öncesi eğitimin çocukların gelişimi açısından çok önemli olduğunu aynı zamanda uzun bir eğitim hayatına hazırlık mahiyetini taşıdığını  belirterek  öğrencilerimizin bu tür çalışmalarının  çok değerli olduğunu ifade ederek  çocuklarımız geleceğimizin bir ışıltısı bir aynasıdır. Onları nasıl yetiştirirsek gelecekte de o şekilde karşılığını mutlaka alırız dedi.

          Okul müdürü Aydın OLCAY ise, Bahar anaokulu resim sergisi ve trafik pisti-teniskortu açılışında bizi yalnız bırakmayan Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN’a ve sergiye katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Gelecekte ülkemizi en iyi şekilde temsil edecek olan sporcuların temelini atıyoruz, Trafik kültürünü öğrencilerimize aşılayarak trafik hayattır sloganıyla  öğrencilerimizi bilinclendirmeye çalışıyoruz dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.