ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ATSO’dan 700 Öğrenciye Yardım

Adıyaman Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO), ihtiyaç sahibi 700 öğrenciye giysi yardımı yaptı.
ATSO’dan 700 Öğrenciye Yardım

            Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Atlı ve Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Kazım Çoban’ın katılımıyla Orhan Gazi İlköğretim Okulunda düzenlenenen programda yardımlar öğrencilere teslim edilirken, katılımcılar da birer öğrenciyi kendi elleriyle giydirdi. 

            Yardımların tesliminin ardından açıklamalarda bulunan Mustafa Uslu, “Bugün hayatımın en mutlu anlarından birini yaşadım. Çocuklarla birlikte olmaktan mutluyum. Atso olarak sosyal aktivitelere önem veriyoruz. Maddi durumu iyi olmayan ailelere yardımlarda bulunuyoruz. Sadece giysi olarak 700 öğrenciyi giydirirken kırtasiye yardımlarımızda oluyor. İhtiyaç sahiplerini gözetmek bizim asli görevlerimiz arasındadır. Bizde bunu imkanlarımız ölçüsünde yapmaya çalışıyoruz. Gençlerimizin ülkelerine hayırlı birer evlat olarak yetişeceklerine inanıyorum. Gençlerimize önem vermemiz gerekiyor. Yarının Türkiye’sini onlar temsil edecekler. Elimizden geldiği ölçüde yardımlarımızı sürdüreceğiz. Adıyaman’ın en ücra köşesinde bulunan okullardaki ihtiyaç sahibi öğrencilere bu yardımları ulaştıracağız” dedi.

            İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan’da öğrencilerimize yapmış oldukları bu yardımlar nedeniyle ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Uslu’ya ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

      

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.