ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Atatürk İlkokulu Öğretmen ve Öğrencilerinden Ziyaret

  Atatürk İlkokulu öğretmen ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan’ı makamında ziyaret ettiler.  
Atatürk İlkokulu Öğretmen ve Öğrencilerinden Ziyaret

Yapılan ziyarette 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Kültürel Faaliyetler kapsamında elde ettikleri başarılara değinen okul müdürü Derviş Özbey, okulumuz 4/A sınıfı öğrencisi Zeliha Nur DURHAN Özel Mersin Gelecek Koleji´nin düzenlemiş olduğu Türkiye geneli "GELECEĞİNİ YARAT" konulu karikatür yarışmasında ikinci olmuştur. Öğretmenler günü nedeniyle Adıyaman il genelinde düzenlenen şiir yarışmasında 4/F sınıfından Yağmur LALE ikinci, 4/B sınıfından Esma Aleyna DEMIR Üçüncü olmuştur. Ayrıca "Benim Yetim Kardeşim" temalı resim, şiir ve kompozisyon dallarında düzenlenen yarışmada ise okulumuz 4/B sınıfı öğrencileri kompozisyon dalında; Suna YAĞMUR ikinci, Sedanur KURTOĞLU üçüncü, Şiir dalında 4/F sınıfından Rümeysa UYAN ikinci, Şirin Nisa GÖZCÜ ise üçüncü olmuşlardır.

Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan´da ziyaretten duyduğu memnuniyeti ve öğrencilerin elde etmiş olduğu başarılara değinerek başta okul müdürümüz Derviş Özbey´e, okulumuz öğretmenlerine ve öğrencilerimize bize bu mutluluğu yaşattıklarından için teşekkür ediyorum dedi. Bir süre öğrencilerle sohbet eden Özkan, öğrencilere kitap okumanın önemine değinerek onlara kitap hediye etti ve ardından hatıra fotoğrafı çektirdi.

04-03-201604-03-2016

 

 

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.