ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Anaokulu Öğrencilerinden Örnek Davranış

İstanbul Papatya Anaokulunun minik öğrencileri önemli bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. İstanbul Papatya Anaokulu öğrencileri, Adıyamanlı hayırsever Nisa Ersoy’un öncülüğünde Koçali İlk ve Ortaokulunu yenileyerek, çocukların daha iyi şartlarda eğitim alacakları modern bir eğitim yuvasına dönüştürdü. 
Anaokulu Öğrencilerinden Örnek Davranış

Okulun tüm sınıflarının boya ve badanasını baştan sona yenileyerek, okulun iç donanımını da sağlayıp, 2015-2016 eğitim-öğretime hazır hale getirdi.    

Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş, Vali Yardımcısı Murat Süzen, İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi Özkan ve  hayırsever Nisa Ersoy’u temsilen Sinan Bağcı ile birlikte Koçali Köyüne giderek iç donanımı yapılarak moderinize edilen köy okulunun sınıflarını gezdi.   

Öğrencilerle sohbet ederek kitap ve çeşitli hediyeler veren Vali Mahmut Demirtaş, Koçali Köyü ilk ve ortaokuluna yaptıkları katkılardan dolayı hayırsever Nisa Ersoy ve İstanbul Papatya Anaokulunun minik öğrencilerine teşekkür etti. 

Eğitime yapılan yatırımın geleceğe yapılan en büyük yatırım olduğunu belirten Vali Demirtaş, “Yaz tatili süresince çocuklarımız dinlenirken, bizler onların daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak için gece gündüz çalıştık. Bugüne kadar okullarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, çocuklarımıza güvenli ve sağlıklı eğitim ortamları oluşturmak için her türlü fedakârlığı yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim almalarını sağlamak amacıyla Koçali Köyü okulumuzu modern bir eğitim yuvasına dönüştüren hayırsever Nisa Ersoy’a ve İstanbul Papatya Anaokulu öğrencilerine çok teşekkür ediyorum. Onlar, bu anlamlı destekleriyle eğitime büyük bir destekte bulunmuşlardır. Bu hassasiyetin herkese örnek olmasını diliyorum”dedi. 

Koçali Köyü Muhtarı, köy halkı ve öğrenciler ise, okullarını yenileyerek eksikliklerini gideren hayırsever Nisa Ersoy’a ve İstanbul Papatya Anaokulu öğrencilerine yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür etti.  

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.