ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altınşehir Anaokulu Öğrencilerinden Ziyaret

Altınşehir Anaokulu yönetici, öğretmen ve öğrencileri tarafından Milli Eğitim Müdürümüz, Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız, Maarif Müfettişleri Başkanımız ve Şube Müdürlerimiz ziyaret edildi.
Altınşehir Anaokulu Öğrencilerinden Ziyaret

                 Ziyarette konuşan okul müdürü Mahmut Meriç dünyada her yıl 4 milyon insan sigaradan hayatını kaybediyor. Eğer, gerekli önlemler alınmazsa bu rakamın, önümüzdeki 20 yılda 10 milyona çıkacağı düşünülmektedir. Altınşehir Anaokulu olarak bizler, çocuklarımızı küçük yaşta bilinçlendirme çabamızda sigaranın zararlarını siz büyüklerimize de hatırlatmak, sağlıklı yaşamın önemini vurgulamak aynı zamanda yaklaşan orman haftası etkinliğimizide paylaşmak için sizlerle bir araya gelirken öğrencilerimizle temiz bir dünya ve  bol oksijen için ağaç dikelim, doğayı koruyalım.

                 Ciğerlerimiz sigara dumanı yerine çiçek, ağaç kokusu ile dolsun mesajlı plaket ve ağaç fidesi armağanlarımızı  Milli Eğitim Müdürümüz başta olmak üzere Mili Eğitim Müdür Yardımcılarımız ,Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz ve Maarif müfettişleri Başkanımızı ziyaret ederek taktim ettik.

                 Öğretmenlerimizden Necla Tunç, Fatma Yılanlı,  Yasemin Şahin, Naciye Özkan ve  Ülkü Demirci öğrencilerimizden Elif Ecrin Kıraç, Ahmet Akhan, Safa Becerikli,Hüseyin Efe Yaman, Said Karabaş, Hatice Naz Soluk, Fatma Berra Baykan, Demirhan Özsayın, Muhammet Ali Bağcı, Bilge Yalçın ve Mehmet Efe Meriç tarafından yapılan ziyarette öğrecilerimiz şiir, şarkı ve özlü sözler paylaştılar.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.