ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altınşehir Anadolu Lisesi Tübitak Proje Ekibinden Ziyaret

48. Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Malatya Bölge Finaline bu yıl 4 proje ile katılan Altınşehir Anadolu Lisesi Tübitak proje ekibi Milli Eğitim Müdürümüz Mete KIZILKAYA’yı makamında ziyaret etti.  
Altınşehir Anadolu Lisesi Tübitak Proje Ekibinden Ziyaret

Okul Müdürü Türker Barış BULDUK ile 48. Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Malatya Bölge Finalinde Kodlama alanında bölge İKİNCİLİĞİ, Teknoloji Tasarım alanında bölge İKİNCİLİĞİ ve Kimya alanında bölge ÜÇÜNCÜLÜĞÜ almaya hak kazanan öğrenciler ve danışman öğretmenler bu süreçte göstermiş olduğu destekten dolayı Milli Eğitim Müdürümüz Mete KIZILKAYA’ya teşekkür ederek başarı belgelerini takdim ettiler. 

Geçtiğimiz yıl 47.’si düzenlenen Tübitak Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Ankara Finalinde de ilimizi 3 proje ile temsil eden Altınşehir Anadolu Lisesi  bu yılda davet edildiği Malatya Bölge Finalinden 3 derece alarak büyük başarı göstermişlerdir.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.