ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AHMET ALAGÖZ, GÖLBAŞI’NDA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

AHMET ALAGÖZ,  GÖLBAŞI’NDA İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTI

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz başkanlığında ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Şeyh Ali Özdemir’in ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya, Maarif Müfettişleri Koordinatörü Atıf Bostancı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mehmet Altındal, Mustafa Gümüş, Şube Müdürü Ramazan Sertpolat ve ilçe müdürleri katıldı.
Toplantıda konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Alagöz, okul öncesi eğitime katılan öğrenci oranlarının artırılması için alan taraması yapılması, okullarda proje çalışmalarının artırılması, DYK’lara Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına gereken önem ve hassasiyetin gösterilmesini istedi. Ahmet Alagöz konuşmasının devamında “Ölçme ve Değerlendirme Genel Müdürlüğü sitesinde yayımlanan ‘Kazanım Değerlendirme Testi’ kısmına tüm öğrenci ve öğretmenlerin girip orada her ünite sonunda bitirmiş olduğu üniteleri inceleyip kazanım değerlendirmeleri yapmalarını istedi Tüm öğretmenlerimizin sık sık zümre öğretmenleriyle toplantı yaparak konularını değerlendirmeleri gerekiyor. Bunu sadece dönemlik veya yıllık olarak ele almamamız gerekiyor.” dedi. Alagöz, tek tek İlçe Milli Eğitim Müdürlerine söz hakkı vererek ilçeleriyle ilgili değerlendirmeler aldı.

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.