ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AHMET ALAGÖZ 50. YIL ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

Adıyaman Merkez ilçemizde bulunan 50. Yıl  Ortaokulu, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ahmet ALAGÖZ  tarafından ziyaret edildi.  
AHMET ALAGÖZ 50. YIL ORTAOKULUNU ZİYARET ETTİ

 

Yapmış olduğu ziyarette okulun fiziki yapısını da yerinde inceleyen Alagöz; Okul hakkında Okul Müdürü Salih Kılınç’tan bilgi aldı. Müdürümüz Ahmet Alagöz derslere girerek başarılı ve erdemli bir öğrencinin nasıl olması konusunda, öğrencilere bilgilendirmede bulundu. Daha sonra okul müdürü ve öğretmenler ile öğretmenler odasında toplantı yaptı.

           Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Alagöz öğretmenlerle yapmış olduğu toplantıda; Öğretmenlere, bir ülkenin gelişmesi yetişmiş insan sayısına bağlı olduğunu dile getirdi. Ülkemizin kıymetini bilip bayrağı her zaman ileriye ve yükseğe taşımalıyız. Ülkenin gelecekteki yöneticilerini yetiştirmekte olduklarını bunun bilincinde olup öğrencilere her anlamda örnek teşkil edecek davranışlar sergilemek gerekir. Sadece akademik yönden başarıya odaklanmamaları aynı zamanda her şeyden önce vatan sevgisini benimsemiş, ahlaklı ve erdemli bireyler yetiştirmeye odaklanmaları gerektiğine vurgu yaptı.

 

 

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.