ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADIYAMANLILAR VAKFI’NDAN ZİYARET

  Adıyamanlılar Vakfı Heyeti Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’yı makamında ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundular.  
ADIYAMANLILAR VAKFI’NDAN ZİYARET

 

Ziyarette Adıyamanlılar Vakfı, hayırlı olsun dileğinde bulunduktan sonra, Adıyamanlılar Vakfının bugüne kadar gerçekleştirdiği hizmetlerin yanı sıra bundan sonraki hedefleri ile ilgili bilgiler aktararak, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vakıf olarak Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü ile çok daha kapsamlı işbirliği çerçevesinde güzel hizmetler gerçekleştirmeyi amaçladıklarını belirttiler.

Ziyaretinden duyduğu memnuniyetini ifade eden Mete Kızılkaya ise, “Adıyamanlılar Vakfı’nın Sivil Toplum Kuruluşu alanında gerçekleştirdiği hizmetlerinden haberdar olduğunu, yapmış olduğu güzel hizmetlerden dolayı takdir ettiğini belirterek, “insan” ve “hizmet” ölçekteki hizmetleriyle birlikte çocuklarımıza eğitim alanında göstermiş olduğu gayretlerinden ötürü büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek hizmetlerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Sizler ve bizler geleceğimizin teminatı olan bu yavrularımızın daha iyi koşullarda eğitim alması için çaba sarfediyoruz. Onların huzurlu bir ortamda daha iyi şartlarda yetişmesi için uğraşıyoruz” dedi.

08-12-2016

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.