ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adıyaman Kent Konseyi Engelliler Meclisi Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

  Adıyaman Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Mehmet Tunç, Engelliler Meclisi Yürütme Kurulu üyeleri Abdulkerim Işık, Gökçe Korunan, Meltem Kahraman, Zeynal Alagöz ve Mehmet Avcı ile birlikte Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN’ı makamında ziyaret etti.  
Adıyaman Kent Konseyi Engelliler Meclisi Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti

           Ziyarette, Kent Konseyi Engelliler Meclis Üyeleri Adıyaman’da yapacakları çalışmalar ile hayata geçireceği projeler hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN’a bilgi verdi. 

          Engellilerin özellikle kaynaştırma eğitimi konusundaki problemleri, ailelerin beklentileri, destek eğitim konusundaki çalışmalar vb. konuların dile getirildiği ziyarette, engellilerin sosyal hayata katılımının artırılması için ilimizdeki durum değerlendirildi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Seyfi ÖZKAN ziyarette ilimizde engellilerin eğitimi ve kurumsallaşması ile ilgili bilgiler paylaştı. Ayrıca belirtilen konularda işleyişin takipçisi olacağını ve hassasiyetle çalışmaların yürütüleceğini vurguladı. Kent Konseyi Engelliler Meclisinin çalışmalarında her türlü desteği vereceklerini ifade etti.

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.