ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ESKİ HÜKÜMLÜ/TMY SÜREKLİ AŞÇI İŞÇİ ALIMI

ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ ESKİ HÜKÜMLÜ/TMY SÜREKLİ AŞÇI İŞÇİ ALIMI

ADIYAMAN İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ESKİ HÜKÜMLÜ/TMY SÜREKLİ AŞÇI İŞÇİ ALIMI

 

 

 

 

İŞÇİ ADAYLARI İÇİN İSTENİLEN BELGELER:

1. Nüfus cüzdanı fotokopisi. 2. TCKN´lu adli sicil kaydı. 3. Öğrenim belgesi aslı gibidir tasdikli fotokopisi. 4. Askerlik durum belgesi  5. Hükümlülük belgesi 6. Yetkili kurumlardan alınmış aşçılık belgeler. 7. Aile tablosu 8. İkamet belgesi

 

 

 

Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan kuraya kazanmaya hak kazananların listesinde ismi olan adayların yukarıda istenilen belgeleri 15.04.2019mesai bitimine kadar Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Birimine elden veya iadeli taahhütlü posta yoluyla teslim edilmeleri gerekmektedir.

 

 

Eski hükümlü/TMY (terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan) işçi kontenjan açıklarının doldurulması için kura çekimi 24.04.2019 Çarşamba günü saat 10:00´da Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda yapılacaktır. Söz konusu kura çekimi esnasındakuraya katılmak isteyen adayların hazır bulunması hususunda gereğini önemle rica ederiz.

 

 

Noter huzurunda yapılan kura sonucunda mülakata girmeye hak kazananların listesi ve mülakat yeri tarihi ve saati Müdürlüğümüzün internet sitesinde yayınlanacaktır.

 

 

Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü

 

Ali Taşı Mahallesi Atatürk Bulvarı 144/1 Merkez / Adıyaman - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.