ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyetinden (AGAD) Ziyaret

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İmam Aslan ve yönetim kurulu üyeleri Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’yı makamında ziyaret etti. AGAD Başkanı İmam Aslan ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde Adıyaman´da ki eğitim üzerine sohbet edildi.  
Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyetinden (AGAD) Ziyaret

Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya, Adıyaman´da eğitimin kalitesini yükseltmek için ekip olarak var güçleriyle çalışacaklarını belirterek, "Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti olarak ziyaretiniz beni mutlu etti. Göreve geldiğim günden beri Adıyaman halkı, öğretmenleri ve idarecileri ile birlikte Adıyaman´dı eğitim ve eğitimin geleceği üzerine görüş alışverişlerinde bulunduk. Öncelikle Adıyaman´ın eğitimin fotoğrafını çekmeye çalışıyoruz. Eğitim kısa vadeli bir şey değildir. Her zaman uzun soluklu bir iştir. Bir, iki yılda dönüş alacığımız işler vardır, uzun süreli sonuçlar alacağımız işlerde olacaktır. Bu sadece benim elimde sihirli değnekle değiştirebileceğim bir iş olmadığı gibi hepimizin bir ucunda tutması gerekecektir. Destek olunursa Adıyaman´da her şey halledilir. Yeter ki gönül istesin, destek olunsun. Göreve geldiğim günden, görevden ayrılacağım son güne kadar elimden geleni yapacağım. Bunu Adıyaman´daki tüm öğrenciler için yapacağım. Bütün derdim çocuklar” dedi. 

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İmam Aslan ise, "İl Milli Eğitim Müdürümüz Mete Kızılkaya’ya AGAD olarak hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Adıyaman´daki eğitim noktasında sorun ve sıkıntılarını sayın müdürümüz ile paylaşmaya bu sorun ve sıkıntıların giderilmesi için her türlü desteği vereceğimizi belirtmek istiyoruz. Çocuklarımız, gençlerimiz bizim geleceğimizdir. Bizim geleceğimize sahip çıkabilmemiz için öğrencilerimizin, çocuklarımızın çok iyi eğitim almaları gerekmektedir. Bu konuda da bize ne düşüyorsa her zaman yanlarında olacağımızı da belirtmek istiyoruz. Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyoruz" dedi.

22-12-2016

 

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.