ADIYAMAN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

38 YILLIK EĞİTİM ÇINARI ORUÇ ÖĞRETMEN’İN MÜDÜRÜMÜZ KIZILKAYA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

İlimizde birçok okulda  38 yıl hizmet vermiş  halen Yavuz Selim İlkokulun’da görev yapan 60 yaşındaki sınıf öğretmeni Oruç Furkan ve ailesi Müdürümüz Sayın Mete Kızılkaya’ya desteğinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.  
38 YILLIK EĞİTİM ÇINARI ORUÇ ÖĞRETMEN’İN MÜDÜRÜMÜZ KIZILKAYA’YA TEŞEKKÜR ZİYARETİ.

Müdürümüz Kızılkaya ile kısa bir süre sohbet eden öğretmenimiz Oruç Furkan‘’Öğrencilerimizi kendi çocuklarımdan ayırt etmem. Öğretmenlik, ilk bakışta sevgiye bağlıdır.Öğretmen sevgisini çocuklara aktardığı zaman olmayacak hiç bir şey  yoktur.’’ dedi. Konuşmasının devamında ilimizde 1 ve 5 sınıflara yönelik yapılan kura sisteminin yararlı olduğunu öğretmenlerin bundan memnun olduğunu, ayrımın ötekileştirmenin kalktığını belirten öğretmenimiz Oruç bey, böyle bir uygulamadan dolayı Müdürümüz Kızılkaya’ya teşekkür etti. 

Yapılan ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu belirten Müdürümüz Kızılkaya ‘’Eğitimde feda edilecek hiçbir öğretmen ve öğrenci yoktur. Eğitim öğretime yapacağınız katkılar bizler için çok değerlidir. Uzun soluklu olan eğitim sürecinde, sabırlı ve gayretli şekilde çalışmalıyız. Her öğrencimize verdiğiniz emeklerden dolayı siz değerli meslektaşıma teşekkür ediyorum. dedi

14-09-2017

Atatürk Bulvarı Hükümet Binası. Kat3 02100/ADIYAMAN - 0416 216 10 21 0416 216 48 76 0416 216 11 81

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.